Величезне спасибі працівникам цієї служби!

Взимку я скаржилася на цьому сайті на працівників 1-го пологового будинку міста Харкова. І, з волі випадку, мені у цьому ж пологовому будинку належало народжувати, тому що інші пологові будинки були або закриті, або відмовлялися від породіллі ВІЛ +. Безпосередньо перед пологами мені подзвонили представники цього сайту і сказали, що зібрана комісія, і чи не можу я погодитися надати свідчення і ще раз конкретніше розповісти про ставлення до мене у цьому пологовому будинку. Але я, звичайно, відмовилася, оскільки з дня на день мені туди їхати народжувати.

Хочу сказати, що цього разу мене 1-й пологовий будинок прийняв більш ніж добре. Доктор був договірний, він добре ставився до мене, але й персонал ні словом, ні ділом і ні поглядом мене не образив. Хоча в реанімації, після кесарево, медсестри авжеж знали про мій ВІЛ +.
І яке ж було моє здивування, коли перед випискою мій доктор повідомив, що до них таки приїжджали чи то з перевіркою, чи то просто подивитися, як у них йдуть справи, а так як у них ВІЛ + вагітних не багато, вони звичайно здогадалися, що це була я (ну або лікарка, яка мене виперла минулого разу згадала мене).

Хочу висловити величезну подяку співробітникам сайту, що не залишили без уваги мої скарги! І що наступного разу, дуже хочу у це вірити, перш ніж виставити ВІЛ + вагітну з пологового будинку, персонал все-таки подумає і не зробить цього! Адже ми такі ж, як і всі!

І як сказав мій доктор, так я боюся заразитися, але не панічно, якби панічно боявся, я б пішов з професії.

Дуже хочу, щоб таких ДОКТОРІВ було більше, ніж СНІДофобів.

Тетяна, м. Харків
Хочу висловити величезну подяку Вам за існування такого проекту, за професійні консультації та індивідуальний підхід до кожної людини, що живе з ВІЛ-інфекцією. Дуже Дякую!
Олена, м. Київ
Друзі, спасибі за те, що ви робите. Ви мені стали як рідні. У мене відкрита форма туберкульозу, і, оскільки в Єнакіївському протитуберкульозному диспансері мені не давали ліків і там нелюдські умови утримання пацієнтів, вирішив, що буду сидіти вдома. Краще вже доживати своє життя у рідних стінах, ніж там. Але після професійних консультацій про мої права, а також звернень у різні інстанції від проекту, мені призначили препарати 2-го ряду. Ще раз дякую.
Анатолій, Донецька область
Я довгий час жила і нічого особливо не знала про ВІЛ, хоча знала про свій статус давно. Після спілкування з консультантами проекту усі забобони залишились позаду і я почала приймати АРТ, і тепер знаю, що я не одна така. Спасибі.
Іра, м. Маріуполь
Моя боротьба з ВІЛ-інфекцією та туберкульозом почалася давно і, на жаль, на моєму житті лікарі Лисичанського тубдиспансеру поставили хрест. Я був переведений на паліативне лікування, тобто у смертники, з чим категорично не готовий був змиритися. Мені повідомили, що препарати 2-го ряду мені вже не допоможуть + у мене була діра у легені, з якої постійно сочилася рідина і гній, і з нею мені доводилося їздити по різних інстанціях, домагатися правди. Писати можу довго, так як і до звернення у цей проект не сидів склавши руки, але всі мої спроби домогтися «правди» у держчиновників не мали ніякого успіху. Результатом звернення до проекту стало моє переведення з паліативу у стаціонар іншого тубдиспансеру і призначення мені препаратів 2-го ряду. Напишу про ту можливість, яку мені дав цей проект — ні багато, ні мало — ЖИТИ! Один проти системи у полі не воїн. Величезне спасибі, що не дивлячись на всі складнощі, ви допомагаєте таким як я.
Віталій, м Лисичанськ, Луганська область
Мої поневіряння по різним організаціям і держструктурам у пошуках допомоги дійшли до відчаю. У моєму тубдиспансері я була поставлена у лист очікування, так як препаратів для формування потрібної мені повної схеми лікування 2-го ряду у них не було. Лікарі, напевно, розраховували, що лист очікування це щось таке, що дає певну надію на те, що в незрозумілому майбутньому я отримаю необхідне лікування… У цьому підвішеному стані я була вже 4 місяці, мені ставало гірше. Про проект дізналася випадково, через знайомого, і вирішила звернутися ще й сюди, раптом допоможуть. Допомогли! Не просто зробили вигляд, що допомогли, а реально допомогли! Роботу виконали велику, і результат був — передзвонили з тубдиспансеру, швиденько зібрали консиліум (так як аж з Києва про мене писали) і сказали, що препаратів все ж немає, але для мене щось придумають :) Немає слів, щоб передати мою радість, коли призначили схему і зробили перший укол! Оцінюючи реально свої шанси, розумію, що без вас через рік мене б уже не було.
Ліля, м. Кировоград