Київ
Діагностика на ВІЛ

  • Швидкі тести

Добридень!

Проходив безкоштовне тестування на ВІЛ 22 червня приблизно о 14:20 у Шкірно-венерологічній лікарні № 2 Деснянського району м. Києва, що є в м. Київ, бульвар Висоцького, 8.

Під час попередньої розмови зі мною у кабінеті було дві жінки (можливо медсестри), одна з яких розмовляла зі мною, друга вносила мої дані в журнал.
Здавши кров, я вийшов у зал очікування на 15хв.
Потім одна з них закликала мене у кабінет. У кабінеті крім цих двох жінок, була вже ще одна жінка (в сумі їх троє). І та жінка, що брала в мене кров, при всіх них і при розпахнутій двері в кабінеті публічно оголосила мій результат! Хоч сам результат і є НЕГАТИВНИМ, проте будь-який результат тестування на ВІЛ є повністю конфіденційний і має оголошуватися лише мені, в іншому ж випадку, будь-яка людина, що розголошує цю інформацію має нести за це КРИМІНАЛЬНУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ. Я вважаю цей випадок неприпустимою халатністю і безвідповідальністю з боку працівників закладу.

До речі, проходив тестування я не сам. Після мене ще заходив мій друг, у якого сталась ідентична ситуація.

Наші номери в їхньому журналі 419 і 420 відповідно.

На прохання видати презервативи, була відмова, оскільки ЗАКІНЧИЛИСЬ.

Надіюсь будуть вжиті відповідні міри, щодо персоналу!
Прошу по телефону мені надати відповідь.

Ответ консультанта:
Шановний Олівере! Дякуємо за Ваше зауваження, завдяки якому нам вдасться покращити стандарти надання послуг. Просимо вибачення за прикрий інцедент, який стався з Вами та Вашим другом під час проходження тестування на Висоцького. Усі пояснення, як і домовлялися, у телефонному режимі.